8eb40f07a97d1cb4bed47a222983ddab.svg CZ   910248d5b91dc10f85e89dd025cfcc94.png COM         7fc2e5223763bf23d7eb0eedc7bb8154.svg(+420) 737 841 695          7b3962f4963477c3211c54063b5def9e.svg info@premeland.cz         Doprava a platba         Kontaktujte nás
Zlato: 43459.365 Kč/oz
Stříbro: 524.604 Kč/oz

Premeland – nový hráč na trhu drahých kovů

27.07.2022

Češi se učí kupovat drahé kovy a hledají, kde je pořídit bezpečně, spolehlivě a bez zbytečných poplatků. Jaká česká firma si na klienta udělá čas a pomůže mu zorientovat se v oboru, který slibuje předehnat inflaci a zajistit zajímavé výnosy?

„Ať už chtějí zákazníci získat něco levnějšího jako investiční stříbro, nebo spíš vyhledávají hodnotu sběratelskou, v diskrétním prostředí Premelandu každému rádi vysvětlíme, jaké výhody se mu v investicích do drahých kovů aktuálně nabízejí,“ doporučuje Mgr. Josef Filip potenciálním zákazníkům návštěvu pražského showroomu. Před 18 lety rozjel rodinnou firmu IMPULS 2003 a do jejího nedávno otevřeného Premelandu už se mu pro zlato a stříbro pravidelně vracejí tři stovky spokojených zákazníků.

Firma s osobním přístupem se přitom nevyhýbá ani osobnímu doručení zakázek. Novým rozšířením klientely usilují otec a syn Filipovi o větší kapitál, který jim umožní stát se významnějším hráčem na českém trhu. A díky nízkým nákladům přitom dál nabízejí bezkonkurenční služby.

„Největší zájem je o jednouncové až stogramové slitky, u půlkilovky zlata je likvidita horší,“ vysvětlují Filipovi. Ne všichni zákazníci jejich Premelandu ale zůstávají u slitků – poptávka se zvyšuje i po alternativních investicích, kterou u drahých kovů představují stříbrné a zlaté sběratelské mince. Ty jsou garantované vládami a centrálními bankami, takže se jejich padělání téměř vylučuje. Tržní cenu u nich navíc vedle ryzího kovu určuje zájem přibývajícího počtu sběratelů. A ten je za poslední dva roky zejména u omezených emisí nepřehlédnutelný: „V roce 2021 se u veškerých mincí České národní banky – ať konkrétně mluvíme o řadách Mosty nebo Městské památkové rezervace – zvedlo premium o 40 procent,“ vysvětluje Petr Filip, že poptávka v tomto odvětví obvykle převyšuje nabídku už ve chvíli, kdy se mince dostanou na trh. „A právě díky tomu, že jsme smluvním partnerem České národní banky, zprostředkujeme zákazníkovi, který sám u ČNB nemá možnost nakupovat, další alternativy, jak svoje portfolio rozšiřovat.“

 

Domluvte si osobní návštěvu Premelandu, kontakty najdete na webu premeland.cz.

Když na konci listopadu 2021 vyšla například stříbrná desetitisícikorunová mince Velká Praha, klienty Premelandu stála v běžné kvalitě kolem 33 tisíc korun. Během několika týdnů se ovšem na trhu kupuje za víc než dvojnásobek. A že tahle pamětní „stříbrná kilovka“ není v posledních měsících ojedinělá výjimka, potvrzuje i zlatá mince vydaná k 1100. výročí úmrtí kněžny Ludmily. Tuhle uškrcenou českou světici měli zákazníci Premelandu ve zlatě do září 2021 k dispozici za 43 tisíc a dnes by se jí neradi zbavovali za 70 tisíc.

Na počátku nového roku 2022 se zkrátka rýsuje alternativní investiční trend, který si stále větší počet investorů nenechává ujít. V Premelandu přitom zájemcům nabízejí i produkty zahraničních mincoven: „Hodně lidí dnes přitahují série jako například Rakouská filharmonie nebo kanadské Maple Leaf. Ty se razí ročníkově, takže se zákazníci snaží svoje sbírky i zpětně doplňovat,“ upozorňují otec a syn na atraktivitu mincí ze zámoří.

Chcete se tedy před svými dalšími investičními rozhodnutím dozvědět víc o chystaném Svatováclavském dukátu 2023 nebo stříbrné dvoustovce Dany a Emila Zátopkových? Stačí se vydat do pražského Premelandu, kde si noví i stálí klienti mohou sjednat konzultaci. „Showroom a kamennou pobočku máme na Praze 9, kde vám rádi vysvětlíme rozdíl mezi čistě investičními produkty a produkty se sběratelským potenciálem,“ říkají za Premeland.cz Josef a Petr Filipovi.

Zdroj: https://www.penize.cz/investice/431733-premeland-novy-hrac-na-trhu-drahych-kovu

 

Poštovné zdarma

Platí pro všechny objednávky nad 2500 Kč

Bezpečný nákup

100% bezpečná platba a autentičnost produktů 

Rychlé odeslání

Produkty, které máme skladem odesíláme do 24 hodin

Zákaznický program

Bezkonkurenční slevový program pro stálé zákazníky